Cykl wpisów o kursach kreatywnego pisania

O kursach kreatywnego pisania krąży w siecie wiele informacji, jednak nie zawsze jesteśmy pewni ich prawdziwości. W tym wpisie opowiadamy o tym, czy warto zapisywać się na taki kurs?

warsztaty pisarskie

Czy na kursach kreatywnego pisania można czuć się jak u siebie w domu? Na pewno, bo same tego doświadczyłyśmy, ty również możesz.

kurs pisania książek

Kursy kreatywnego pisania dają możliwość znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania odnośnie pisarstwa i nikt nikogo nie wyśmiewa. Każdy problem twórczy jest rozpatrywany z wielu punktów widzenia.

kurs kreatywnego pisania online

Jaką można jeszcze uzyskać korzyść zapisując się na kursy pisania? Na pewno możliwość spotkania ciekawych osobowości i doświadczenia pisarstwa z różnych perspektyw.

strach przed krytyką

Czy drżysz na myśl o krytyce swoich tekstów przez inne osoby? My też miałyśmy obawy, lecz kursy kreatywnego pisania oswoiły nas z ocenianiem przez innych naszych tekstów.

kurs pisania

Kursy pisania to nie tylko spotkanie innych początkujących pisarzy, czy krytykowanie tekstów, to również dostęp do wiedzy o tworzeniu fabuły, wyboru narracji, czy też kreowaniu bohaterów powieści.

kurs pisarski

Najważniejsza rzecz, jaką nam dały kursy kreatywnego pisania? Na pewno to, że zamieniłyśmy pisanie do szuflady w pasję życia.