Podsumowanie ankiety: Chcemy poznać Twoje zdanie!

z 4 komentarze

klawiatura, podsumowanie ankiety, okulary

Tydzień temu zakończyła się ankieta, dzięki której chciałyśmy poznać wasze zdanie. Wypełniły ją 23 osoby, za co im serdecznie dziękujęmy.

O czym jeszcze chcesz przeczytać?

W tym pytaniu chciałyśmy się dowiedzieć, o czym jeszcze chcielibyście przeczytać na naszym blogu. Okazało się, że musimy więcej napisać o bohaterze, ale również o fabule, książkach, które mogą być inspiracją, o blokadach pisarskich, czy o motywacji.

Pojawiła się też prośba o posty dotyczące poezji. Nie, nie przeoczyłaś żadnego postu, bo po prostu żadnego o wierszach nie było. Niestety nie poruszymy tego tematu, bo zwyczajnie się na nim nie znamy, a nie chcemy pisać o poezji niestworzonych rzeczy.

 

wykres

wykres

Co byś zmienił/zmieniła w konkursach i/lub wyzwaniach?

Części osób nasze konkursy i wyzwania się podobają, co nas niezmiernie cieszy. Pisaliście też, że potrzebujecie dłuższego czasu, by napisać tekst. Dobrze. Od nowego roku wydłużymy czas przesyłania tekstów do dwóch tygodni.

Jedna osoba nam napisała: “Widoczniejsze omówienie wyników. Byłoby świetnie, gdyby każdy mógł przeczytać nadesłane teksty.” Nie rozumiemy tego. Teksty, które wygrały konkurs czy wzywanie są opublikowane w postach: wyniki konkursu lub podsumowanie wyzwania. Zawsze też ogłaszamy na naszym fanpage’u oraz na Google+, że post z wynikami jest już na blogu.

Jeszcze krótki komentarz: “Temat: chciałabym, żeby wreszcie pojawił się ten który by mi pasował.” Z chęcią byśmy zrobiły, tylko niestety nie wiemy na jaki. Nie napisałaś nam jakie mogłyby ci pasować.

Co chciałbyś/chciałabyś zobaczyć na naszym fanpage’u?

Dostałyśmy wiele ciekawych odpowiedzi, np. aktualne konkursy i motywacje, linki do ciekawych artykułów, na temat interesujących wydarzeń, czy inspirujące cytaty lub filmy dotyczące tematyki pisarstwa.

Co sprawia, że wracasz na Zostać Pisarzem i czy jest coś co najbardziej Ci się podoba?

Wszystkie odpowiedzi, które od was dostałyśmy są balsamem dla naszej duszy i wielkim motywatorem, by pracować dalej nad rozwojem bloga. Serdecznie za nie dziekujęmy!

wykres

Czy jeszcze chcesz coś nam powiedzieć?

Pojawiły się kolejne odpowiedzi, które dodały nam skrzydeł i wzniosłyśmy się do nieba. Tak, nasze ego też urosło, ale na pewno nie zatracimy się w samozachwycie. Nadal pozostaniemy takimi, jakimi jesteśmy.

Dostałyśmy też reprymendę, byśmy uważały na błędy i literówki. Niestety, zdarzają się nam takie rzeczy w postach, za co przepraszamy. Czasami czytamy post po kilka razy i naprawdę nie widzimy tych błędów. Dziwne, prawda? Jednak, tak się dzieje. Staramy się wyeliminować wszystkie błędy, ale też jesteśmy ludźmi, więc mamy prawo do błędów.

Zdjęcie: pixabay.com

Monika i Alicja

Monika i Alicja

Dwie dziewczyny nie potrafiące żyć bez pisania. Dzięki niemu zyskały przyjaźń na całe życie. Piszą głównie w nurcie fantasy i dzielą się swoją wiedzą zdobytą na kursach kreatywnego pisania, jak i poprzez własne doświadczenie.
Monika i Alicja