Podsumowanie roku 2015

z Brak komentarzy

podsumowanie roku na blogu pisarskim, pies, kot, sylwester, szampan

31 grudnia 2015 roku. Ot, co. Dzień, kiedy wiele osób przygotowuje się do sylwestrowej zabawy, a inni kończą różne sprawy, by wejść w nowy rok z kolejnymi nadziejami i marzeniami.

Dla nas to był rok wielu obaw, ale również niespodzianek. Poznałyśmy nowych ludzi o ciekawych historiach, charakterach, niesamowitych marzeniach. Zmierzyłyśmy się z występami na żywo przez kamerki internetowe, ale również stałyśmy się grafikami amatorami oraz bawiącymi się w kodzie html, choć obie jesteśmy w nim zielone, jak trawa wiosną. Jednak dla chcącego nic trudnego.A co jeszcze się działo podczas ostatnich 365 dni?

podsumowanie roku, co się działo na blogu, infografika

Ale, ale… Dzisiaj jest również podsumowanie miesiąca.

W grudniu pisałyśmy o kluczach do sukcesu: dążenie do celu oraz aby odważyć się marzyć, ale też mówiłyśmy o tym, by zdążyć na pociąg marzeń, czyli kwestia wieku, a pisanie oraz Młode pisklęta.

Poruszyłyśmy temat o tym, że w pisaniu możemy unieśmiertelnić tych, których kochamy, a czasem pojawia się chęć zamordowania swoich przedczytaczy, zwłaszcza gdy mają odmienne zdanie niż my co do danego tekstu.

Podzieliłyśmy się kolejnymi 10 utworami muzycznymi, które nas inspirują i motywują do dalszej pracy. Omówiłyśmy ankietę, którą dla nas uzupełnili czytelnicy i dzięki temu wiemy co jeszcze dodać do bloga, a co zmienić na lepsze.

Ruszyłyśmy z wyzwaniem pisarskim: Pogodne święta, a wyniki możesz zoabczyć tutaj. Jednak również pojawił się co miesięczny konkurs literacki, tym razem pod tytułem: Braterska niezgoda. Wyniki można zobaczyć tutaj. Ostatni post dotyczył obrażonego Artysty, który ma swoje humory.

I na sam koniec wpisu mamy dla ciebie prezent – PISARSKI KALENDARZ do ściągnięcia na twój dysk. Możesz zrobić z nim co zechcesz!

podsumowanie roku na blogu pisarskim

Photo 1: pixabay.com, photo 2,3: Monika Syminowicz

 

Monika i Alicja

Monika i Alicja

Dwie dziewczyny nie potrafiące żyć bez pisania. Dzięki niemu zyskały przyjaźń na całe życie. Piszą głównie w nurcie fantasy i dzielą się swoją wiedzą zdobytą na kursach kreatywnego pisania, jak i poprzez własne doświadczenie.
Monika i Alicja