WYZWANIE MOTYWACYJNE

Zakończ 2020 rok z przytupem

Zapisz się na wyzwanie motywacyjne i zakończ 2020 rok z 78 000 nowymi znakami w Twojej powieści!

Do wyzwania motywacyjnego zostało:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
Powiedz, czy te sytuacje nie są Ci znajome?
Zbliża się koniec roku i chcesz nadrobić zaległości w pisaniu lub pragniesz skończyć swoją historię, ale przydałoby się, by ktoś zmotywował Cię do pisania?
Marzysz o grupie, w której będzie można porozmawiać o sprawach związanych z pisaniem, ale również móc się pochwalić osiągniętymi wynikami lub uzyskać słowa pocieszenia.
Chcesz wyrobić nawyk codziennego pisania, ale ciągle Ci to nie wychodzi, bo porzucasz pisanie po kilku dniach?
Czy na któreś z pytań padła odpowiedź twierdząca? Jeśli tak, to wyzwanie motywacyjne Zakończ 2020 rok z przytupem  jest właśnie dla Ciebie!

Jak będzie wyglądać wyzwanie motywacyjne?

3 tygodniowe wyzwanie

Wyzwanie startuje 7.12.2020 roku i kończy się 31.12.2020 r. z małą przerwą na święta Bożego Narodzenia. Chcemy, żebyś podczas Sylwestra mógł świętować dobre zakończenie pisarskiego 2020 roku.
Codzienne pisanie
Każdy tydzień będzie miał określoną liczbę znaków codziennego pisania. Im dłużej będzie trwało wyzwanie, tym większy będzie limit do napisania. Swoje wyniki zapiszesz na przygotowanej do wyzwania planszy, ale również we wspólnym pliku, by poczuć dreszcz rywalizacji.
Grupa na Facebooku
Całe wyzwanie motywacyjne odbędzie się w grupie na Facebooku, do której będą miały dostęp tylko zapisane osoby.

Co jeszcze szykujemy?

Rozmowy o pisaniu

Codziennie na grupie pojawią się posty związane z pisaniem, ale również z problemami pisarskimi, gdzie będziesz mógł zadać swoje pytanie, ale również zareklamować swoje miejsce w sieci lub znaleźć pierwszego czytelnika.

Zadania dla ambitnych

Przewidujemy też dwa zadania dla ambitnych, których nie będą obowiązkowe, ale warte do rozważenia, bo za ich wykonanie dajemy nagrodę w postaci e-booka z ciekawymi ćwiczeniami pisarskimi.

O co chodzi w wyzwaniu motywacyjnym?

Głównym zamierzeniem wyzwania motywacyjnego jest pokonanie pechowego 2020 roku i sprawienie, żebyś dokończył swoją historię lub też ruszył z nią mocno do przodu.
Drugim zamierzeniem jest zmotywowanie Cię do codziennego pisania, żebyś każdego dnia rozwijał swoją opowieść.

Dla kogo jest wyzwanie?

Jest dla Ciebie, jeśli:
potrzebujesz motywacyjnego kopniaka do codziennego pisania,
marzysz o ukończeniu historii, ale wciąż nie możesz się za to zabrać,
chcesz się na nowo rozpisać, lecz przydałby się ktoś, kto by Cię do tego zachęcał.
To wyzwanie jest idealne dla Ciebie!
Nie jest dla Ciebie, jeśli:
codziennie pisanie nie jest dla Ciebie problemem,
łatwo motywujesz się do pisania i nie potrzebujesz nikogo, kto by Cię do tego mobilizował.
Jesteś mistrzem i nie potrzebujesz naszej pomocy. 🙂

Kto poprowadzi szkolenie?

Monika Syminowicz i Alicja Wlazło

Założycielki Zostać Pisarzem, które udowadniają, że dzięki uporowi i ciężkiej pracy, ale również doskonałej zabawie możesz spełnić swoje marzenie o wydaniu książki.  
Od 2015 roku prowadzimy Zostać Pisarzem. Napisałyśmy ponad 200 artykułów, zorganizowałyśmy 20 wyzwań pisarskich, ale również zmotywowałyśmy wiele osób do wysłania swoich powieści do wydawców.
Wiemy, jak bardzo ważna jest motywacja w pisaniu i w 2017 roku odbyło się pierwsze wyzwanie motywacyjne, dzięki któremu uczestnicy ruszyli z historiami do przodu i podczas Sylwestra świętowali swój sukces.
Ty również możesz to zrobić, więc na co czekasz? Zapisz się na wyzwanie i 7.12.2020 r. startujemy z codziennym pisaniem!