Zmiany na blogu i nie tylko

z 6 komentarzy

notebook, zmiany na blogu, przenoszenie bloga

Witaj w 2016 roku. Często zakończenie starego, a rozpoczęcie nowego rozdziału powoduje, że postanawiamy coś zmienić. Dotyczy to również naszego bloga.

Nie bój się, nie mamy zamiaru ani go skasować, ani o nim zapomnieć. Po prostu chcemy wprowadzić nowe rzeczy, które mamy nadzieję przypadną ci do gustu.

Po pierwsze

Wydłużamy czas przysyłania tekstów w comiesięcznych konkursach. Teraz konkursy będą przeważnie startować w czwartki i będziesz miał aż 2 tygodnie na napisanie tekstu.

Po drugie

Niedzielne posty będą należeć do nas, czyli w każdą niedzielę będzie pojawiał się odcinek opowiadania jednej z nas. Na pierwszy ogień idzie Alicja. Kiedy jej opowiadanie się skończy, przyjdzie czas na twórczość Moniki.

Planujemy także przenieść naszego bloga na własny hosting. Dlatego, jeśli któregoś dnia wejdziesz na bloga i zobaczysz, że kilka rzeczy nachodzi na siebie, albo w ogóle nie możesz załadować strony to nie przejmuj się – po prostu bawimy się w kodzie. Niestety, prawdopodobnie nie odtworzymy identycznego szablonu bloga, ale mamy na oku podobny, więc może nie będzie tak źle?

W 2016 roku zaczynamy też warsztaty pisania. Pierwszy, który jest już w sprzedaży to Zacznij pisać w dwa tygodnie! Dlatego jeśli chcesz pisać, ale boisz się tego lub nie potrafisz znaleźć odpowiednich inspiracji to ten kurs jest dla ciebie.

Zdradzimy też, że w marcu zajmiemy się bohaterem, czyli poprowadzimy kurs o tym, jak stworzyć intrygującą postać, którą pokocha rzesza czytelników.

Więcej informacji podamy w najbliższym czasie na naszym fanpage’u na facebooku oraz na Google+.

Na sam koniec zapraszamy cię na nasze nagranie z webinaru, o tym jak pokonać blokady pisarskie, który odbył się 5 stycznia 2016 roku.

Zdjęcie: splitshire.com

Monika i Alicja

Latest posts by Monika i Alicja (see all)